Przecinarki plazmowe Elettro CF na STOM 2018

Przecinarki plazmowe Elettro CF na targach STOM 2018

Na wstępie dziękujemy wszystkim za odwiedziny naszego stoiska i pozytywne przyjęcie nowości, które w tym roku Państwu zaprezentowaliśmy. Zgodnie z naszymi przewidywaniami przecinarki plazmowe Elettro CF zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie. Podobnie jak na nas, gdy testowaliśmy źródła przed podjęciem decyzji o nawiązaniu współpracy z tym producentem.

Europejski, solidny producent rewelacyjnych przecinarek plazmowych.

Elettro CF to europejski producent sprzętu dla przemysłu takiego jak urządzenia spawalnicze i przecinarki plazmowe. Warto nadmienić, że produkują oni urządzenia dla przemysłu spawalniczego od ponad 40 lat, a projektowanie i produkcja odbywają się we Włoszech po dziś dzień.

Produkcja przecinarek plazmowych to specjalność tego włoskiego producenta. W naszych stołach CNC montowaliśmy źródła takich renomowanych producentów jak Hypertherm®, Cebora® i Lincoln Electric®. Elettro CF to kolejna marka, która dołączyła do tego elitarnego grona. Nasi zadowoleni klienci, chwalą sobie źródła Elettro CF za niezawodność, doskonałą jakość cięcia i niskie koszty eksploatacji. Liczne innowacje, stawiają źródła Elettro CF często na pierwszym miejscu w zestawieniu wielkiej czwórki.

Niedawno producent wypuścił najpotężniejszą synergiczną plazmę powietrzną na świecie, która umożliwia cięcie na stole CNC materiałów o grubości do 80mm. Naszym zdaniem to najlepsza wizytówka dla tego producenta.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu z targów.

Użytkowana plazma to model: PLASMA 36 COMPRESSOR, zasilana z jednej fazy 230V, z wbudowanym kompresorem i PFC. Film w zwolnionym tempie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *