AKCESORIA SPAWALNICZe - SPRAWDŹ OFERTĘ

Akcesoria spawalnicze do spawania wszystkimi metodami

Dobrze wyposażone stanowisko pracy powinno być wyposażone w odpowiednio dobrane akcesoria spawalnicze. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór akcesoriów do spawania wszystkimi metodami.

Przyłbice spawalnicze i BHP

Przyłbice spawalnicze starannie wyselekcjonowaliśmy pod względem parametrów i funkcjonalności. Oprócz klasycznych pasywnych, jak kultowy Esab EcoArc II, znajdują się w naszej ofercie przyłbice samościemniające różnych producentów. Dobrze wybrana przyłbica zapewnia spawaczowi odpowiednią ochronę przed szkodliwym wpływem spawania na oczy. Pozostałe środki ochrony osobistej wymagane na stanowisku spawalniczym to różnego rodzaju fartuchy spawalnicze, rękawy, kaptury, kurtki i rękawice spawalnicze. Równie ważne są środki ochrony dróg oddechowych, począwszy od półmaski przeciwpyłowej, kończąc na rozwiązaniach takich jak Speedglass Adflo. Posiadamy też w ofercie parawany spawalnicze i inne akcesoria spawalnicze niezbędne do zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa na stanowisku pracy.

Uchwyty spawalnicze i części eksploatacyjne

Posiadamy w ofercie szeroki wybór uchwytów TIG różnego typu np. TIG 17, TIG 26, TIG 18 z chłodzeniem wodnym oraz o zmniejszonym palniku TIG 9 i TIG 20 z chłodzeniem wodnym. W przypadku uchwytów MIG sytuacja wygląda podobnie, posiadamy szeroki wybór uchwytów MIG o różnej obciążalności prądowej od uchwyty MB 15 do MB 501. Do wszystkich uchwytów spawalniczych posiadamy zapasowe części eksploatacyjne palnika oraz inne części podlegające zużyciu podczas eksploatacji. Posiadamy też w ofercie różnego typu przewody spawalnicze MMA i uchwyty masowe.

Akcesoria i osprzęt gazowy

Posiadamy w ofercie szeroki wybór uchwytów TIG różnego typu np. TIG 17, TIG 26, TIG 18 z chłodzeniem wodnym oraz o zmniejszonym palniku TIG 9 i TIG 20 z chłodzeniem wodnym. W przypadku uchwytów MIG sytuacja wygląda podobnie, posiadamy szeroki wybór uchwytów MIG o różnej obciążalności prądowej od uchwytu MB 15 do MB 501. Do wszystkich uchwytów spawalniczych posiadamy zapasowe części eksploatacyjne palnika oraz inne elementy podlegające zużyciu podczas eksploatacji. Ponadto posiadamy w ofercie różnego typu przewody spawalnicze MMA i przewody oraz zaciski masowe.

Akcesoria i osprzęt gazowy

Na każdym stanowisku spawalniczym, na którym stosowane są gazy techniczne, niezbędny jest odpowiedni osprzęt gazowy. W naszej ofercie posiadamy reduktory do gazów takich jak: Ar/CO2, tlen, acetylen, propan oraz innych gazów technicznych. Oprócz reduktorów posiadamy różnego typu przewody gazowe, szybkozłącza, króćce, bezpieczniki i inne akcesoria.

Pozostałe akcesoria spawalnicze

W ofercie posiadamy inne akcesoria niewymienione wcześniej. Wózki spawalnicze, stoły spawalnicze, ściski spawalnicze i kątowniki magnetyczne, akcesoria do spawania w miejscach trudno-dostępnych i wszystkie inne akcesoria niezbędne do realizacji zadań na stanowisku spawacza.