Stoły CNC do plazmy

Zaawansowane technologicznie urządzenia do obróbki wszelkiego rodzaju metali, takie jak precyzyjne stoły CNC, na stałe zagościły w wielu firmach zajmujących się usługami cięcia stali czy aluminium. Stół CNC do plazmy nie jest już tylko domeną dużych przedsiębiorstw z branży przemysłowej. Nasze produkty dostarczamy również do niewielkich warsztatów, szkół technicznych, samodzielnych wynalazców i projektantów, a także artystów, ślusarzy, mikro-producentów artykułów metalowych i oczywiście do wytwórców bram i ogrodzeń.

Stoły CNC służą do precyzyjnego, kształtowego cięcia metali. Znajdują zastosowanie w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach, które zajmują się produkcją i obróbką elementów wykonanych z różnych stopów stali, aluminium i innych stopów metali.

Oprogramowanie wraz z intuicyjnym sterownikiem pozwala w łatwy sposób wycinać dowolne kształty z arkusza blachy. Nasze urządzenia projektujemy w całości z myślą o użytkowniku. Kierując się zasadą userfriendly, zadbaliśmy o to, aby obsługa maszyny była najprostsza z możliwych.

Polskie stoły CNC do cięcia metali

Nasze stoły CNC produkujemy w całości w Polsce. Dzięki temu, mamy możliwość realizacji dla najbardziej wymagających klientów. Nie interesują nas tanie rozwiązania z dalekiego wschodu. To daje klientowi gwarancję, że każdy zakupiony u nas stół CNC będzie służył przez wiele lat. Dlaczego warto wybrać nasze stoły do cięcia metali?

  • solidna konstrukcja ramowa stołu zapewnia bezawaryjną i bezpieczną eksploatację;
  • precyzyjna ruchoma belka pozwala uzyskać wysokiej jakości, powtarzalne cięcia;
  • zaawansowany przemysłowy sterownik CNC umożliwia tworzenie urządzeń przyjaznych w obsłudze;
  • najnowszej generacji układy mikroprocesorowe pozwalają na współpracę z dowolnym oprogramowaniem CAD/CAM;
  • system wentylacji to wysoka wydajność i efektywność naszych maszyn CNC.

Jakość naszych produktów potwierdzają dobre opinie zadowolonych Klientów, którzy, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, darzą nas zaufaniem.

Bison CNC i x-cut – dokładny, szybki, wydajny

Bison CNC i x-cut to jedna z najlepszych dostępnych propozycji w kategoriach: cena/jakość/dokładność/wydajność. Zostały stworzone specjalnie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Znajdują zastosowanie między innymi w produkcji: kontenerów, kotłów, konstrukcji budowlanych i w kowalstwie artystycznym.

czytaj więcej

EcoCut Pro – poznaj naszego kolosa

EcoCut Pro to ciężka wersja naszych stołów CNC. Dostępne w większym zakresie wymiarów roboczych stołu 1,5 x 3,0 m, 2,0 x 3,0 m, 2,0 × 6,0 m oraz wymiar na zamówienie, pracują też z większymi agregatami plazmowymi takimi jak: Hypertherm MAXPRO 200. Możliwość zainstalowania suportu gazowego i innego dodatkowego wyposażenia.

Maksymalna grubość cięcia wynosi 200 mm z zastosowaniem palnika gazowego.

czytaj więcej

Stół CNC EcoCut Pro + MAXPRO200 – blacha 45 mm

Plotery plazmowe

W naszej ofercie znajdują się wysoce precyzyjne plotery plazmowe polskiej produkcji. Każdy dostępny u nas ploter CNC to gwarancja prostoty użytkowania. Stawiamy wyłącznie na rozwiązania przyjazne dla użytkownika, bo uważamy, że kluczem do sukcesu jest używanie narzędzi prostych w obsłudze, które mają pomagać w osiągnięciu celu, a nie w tym przeszkadzać. Z tego też względu nie musisz obawiać się czasochłonnego wdrożenia, wielogodzinnych szkoleń i setek stron instrukcji do przeczytania. Stawiamy na rozwiązania proste i nowoczesne. Kupując nasz ploter plazmowy możesz niemal od razu zacząć pracę. Z pewnością będziesz zaskoczony jakością i powtarzalnością pracy naszych maszyn CNC. Pozwalają one na cięcie dowolnego metalu, jaki przyjdzie Ci na myśl. Czarna stal, mosiądz cynk, a może tytan? Nasze urządzenia nie mają z tym najmniejszego problemu.

Stół wodny CNC

W naszej bogatej ofercie znajdziesz stół wodny CNC – rewelacyjne rozwiązanie zdaniem naszym zadowolonych klientów. Jego wykorzystanie w technologii obróbki metalu plazmą pozwala znacząco ograniczyć odkształcenia wycinanych elementów. Wpływa też korzystnie na poziom hałasu w całym zakładzie. Jeśli wahasz się nad wyborem odpowiedniego stołu CNC do Twojej firmy, wystarczy skontaktować się z nami. Pomożemy znaleźć Ci najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich wymagań i oczekiwań.