Program CNC

Program CNC (oprogramowanie sterujące CNC), napisany został według naszej filozofii userfriendly.

 

Oprogramowanie sterujące CNC

 
Program CNC sterowanie

Biblioteka kształtów podstawowych

 
Program CNC bilbioteka

Dopasowanie rysunku do położenia blachy

 
Program CNC dopasowanie

Monitoring pracy

 
Program CNC monitoring

Oprogramowanie CAD/CAM

Technologiczny program CNC – WRYKRYS powstał pod system operacyjny WINDOWS. Program WRYKRYS radzi sobie ze wszystkimi przypadkami normalnej praktyki inżynierskiej i jest zaprojektowany tak, aby można było z niego łatwo korzytać, znacznie przyspieszył przygotowanie planów cięcia i komunikacji z maszynami do cięcia. WRYKRYS jest przeznaczony do zabezpiecznia technologicznego przygotowania produkcji, zapewnienia dokładności i jakości.

System jest wykorzystywany do przygotowania planów cięcia wg zaprojektowanych rysunków, do wejściowo/wyjściowych operacji z bazą danych tych rysunków i innych operacji technologicznych z tym związanych. Wersja dla WINDOWS, w porównaniu do wersji DOS, jest bardziej przystępna dla użytkownika i obszerniejsza. Program oferuje wiele poprawionych funkcji, nowe funkcje i jest w miarę możliwości dostosowany do każdego użytkownika oraz jego potrzeb!

Program jest chroniony kluczem sprzętowym, zatem w wersji demo nie są dostępne wyjścia kodu sterującego maszynami. Wersja demo służy do wstępnego zapoznania się z programem. Po podłączeniu klucza sprzętowego wersja demo staje się w pełni funkcjonalnym programem. Jeśli aktualizujesz program poprzez upgrade (najnowsza wersja programu) nie zapomnij o swoich utworzonych już bazach danych. Program jest ciągle rozwijany, można go aktualizować na bieżąco.

Automatyczny rozkład na arkuszu blachy

 
Program CNC CAD/CAM

Baza figur podstawowych

 
Program CNC - baza figur

Kalkulator kosztów / Fakturowanie

 
Program CNC - kalkulator