Spawalnictwo, kompleksowe zaopatrzenie firm z branży

Wypalarki plazmowe CNC to część naszej oferty, którą uzupełniają spawalnictwo i pneumatyka. Dostępne u nas rozwiązania dla branży spawalniczej to starannie wyselekcjonowane pozycje, dopasowane pod względem funkcjonalności do określonych grup użytkowników.

Zaopatrujemy w sprzęt spawalniczy zarówno niewielkie warsztaty spawalnicze, jak również duże przedsiębiorstwa przemysłu spawalniczego. W naszej ofercie można znaleźć sprzęt i akcesoria niezbędne do spawania łukowego wszystkimi stosowanymi obecnie metodami.

Naszym klientom oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie wyboru urządzeń takich jak:

Nasza oferta to również profesjonalne i bezpieczne przyłbice spawalnicze, parawany spawalnicze, materiały spawalnicze, uchwyty spawalnicze, części do uchwytów, reduktory gazowe oraz inne akcesoria wykorzystywane podczas spawania.

Sprzęt spawalniczy od sprawdzonych producentów

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo ważna w branży spawalniczej jest wydajność. Z uwagi na to, sprzęt wykorzystywany podczas codziennej pracy w zakładzie powinien charakteryzować się właściwymi parametrami roboczymi i wysokim współczynnikiem niezawodności.

Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami i dostawcami sprzętu spawalniczego produkowanego w Europie, Stanach Zjednoczonych, a także w Chinach i innych państwach spoza UE. W naszej ofercie znajduje się sprzęt takich producentów jak: Lincoln Electric, Esab, Kemppi, Helvi, Migatronic, Sherman, Weldman, Magnum, Ideal i wiele innych.

Spawalnictwo, rozumiemy je doskonale

Spawalnictwo i wszystko co z nim związane to nasza pasja, która przekłada się bezpośrednio na dostępny asortyment w naszym sklepie. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży podparte przygotowaniem teoretycznym i praktycznym, wykorzystujemy w codziennej pracy z klientem.

Naszym klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne i serwis, na każdym etapie współpracy, ponieważ handlowiec to nie tylko sprzedawca, ale przede wszystkim doradca i opiekun klienta.

W kontakcie z klientem zawsze stawiamy na długofalową współpracę, która jest możliwa tylko wtedy, kiedy obie strony są partnerami. Wiemy, że najważniejszy klient to ten, który jest zadowolony z obsługi i to ułatwia nam nawiązywanie dłuższych znajomości.