Spawalnictwo, kompleksowe zaopatrzenie firm z branży

Wypalarki plazmowe CNC to część naszej oferty, którą uzupełniają spawalnictwo i pneumatyka. Dostępne u nas rozwiązania dla branży spawalniczej to starannie wyselekcjonowane pozycje, dopasowane pod względem funkcjonalności do określonych grup użytkowników.

Zaopatrujemy w sprzęt spawalniczy zarówno niewielkie warsztaty spawalnicze, jak również duże przedsiębiorstwa przemysłu spawalniczego. W naszej ofercie można znaleźć sprzęt i akcesoria niezbędne do spawania łukowego wszystkimi stosowanymi obecnie metodami.

Naszym klientom oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie wyboru urządzeń takich jak:

Nasza oferta to również profesjonalne i bezpieczne przyłbice spawalnicze, parawany spawalnicze, materiały spawalnicze, uchwyty spawalnicze, części do uchwytów, reduktory gazowe oraz inne akcesoria wykorzystywane podczas spawania.

przyłbica spawalnicza chroniąca spawacza

Sprzęt spawalniczy od sprawdzonych producentów

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo ważna w branży spawalniczej jest wydajność. Z uwagi na to, sprzęt wykorzystywany podczas codziennej pracy w zakładzie powinien charakteryzować się właściwymi parametrami roboczymi i wysokim współczynnikiem niezawodności.

Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami i dostawcami sprzętu spawalniczego produkowanego w Europie, Stanach Zjednoczonych, a także w Chinach i innych państwach spoza UE. W naszej ofercie znajduje się sprzęt takich producentów jak: Lincoln Electric, Esab, Kemppi, Helvi, Migatronic, Sherman, Weldman, Magnum, Ideal i wiele innych.

Spawalnictwo, rozumiemy je doskonale

Spawalnictwo i wszystko co z nim związane to nasza pasja, która przekłada się bezpośrednio na dostępny asortyment w naszym sklepie. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży podparte przygotowaniem teoretycznym i praktycznym, wykorzystujemy w codziennej pracy z klientem.

Naszym klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne i serwis, na każdym etapie współpracy, ponieważ handlowiec to nie tylko sprzedawca, ale przede wszystkim doradca i opiekun klienta.

W kontakcie z klientem zawsze stawiamy na długofalową współpracę, która jest możliwa tylko wtedy, kiedy obie strony są partnerami. Wiemy, że najważniejszy klient to ten, który jest zadowolony z obsługi i to ułatwia nam nawiązywanie dłuższych znajomości.