2017 to był dobry rok

2017 to był dobry rok

2017 to był dobry rok dla nas i dla naszych klientów. Wszystkie zakontraktowane stoły CNC zostały zrealizowane zgodnie z przyjętym planem. Klienci są zadowoleni z przebiegu wdrożenia i działania stołów w codziennej eksploatacji. Jeśli chodzi o serwis i utrzymanie maszyn zainstalowanych w latach wcześniejszych to wyniki okresowych przeglądów wypadły bardzo dobrze.

Wspominając rok 2017 nie możemy zapominać o dużym sukcesie jakim był udział w targach spawalnictwa Kielce 2017. A bardziej nie sam udział, a fakt, że nasz autorski 6-osiowy sterownik CNC E-Motion został nagrodzony medalem targów Kielce 2017. Sterownik ten montowany jest między innymi w stołach Bison CNC.

Druga połowa roku 2017 to intensywne testy i prace nad wdrożeniem nowych źródeł plazmowych, które zakończyły się ogromnym sukcesem. Podobnie jak negocjacje z renomowanym Włoskim producentem. I w tym miejscu chcielibyśmy zapowiedzieć, że wraz z nadejściem nowego roku 2018 wprowadzamy do oferty nowe źródła plazmowe. Możliwości i parametry oferowane przez te źródła, z pewnością będą dla Państwa miłym zaskoczeniem. Więcej informacji na początku nowego roku.

Tą pozytywną zapowiedzią zamykamy rok 2017, za który chcielibyśmy wszystkim Państwu podziękować. Życzymy szampańskiej imprezy Sylwestrowej i pasma sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku 2018.

Do miłego,

Zespół HANDLOWIEC-RS

2017 to był dobry rok. Dziękujemy!