Sterownik CNC E-Motion – poradnik

Sterownik CNC E-Motion – poradnik, film szkoleniowy.

Nasz 6-osiowy sterownik ruchu E-Motion to efekt blisko 10-letniego doświadczenia w produkcji urządzeń sterowanych numerycznie. Od momentu wprowadzenia, razem z naszymi stołami Bison CNC stał się hitem sprzedaży w 2017 roku. Nasz sterownik został też nagrodzony złotym medalem targów STOM 2017 w Kielcach. Specjalnie dla obecnych, ale też i przyszłych użytkowników naszych stołów CNC, przedstawiamy film instruktażowy do sterownika.

Sterownik E-Motion znajduje szerokie zastosowanie w urządzeniach takich jak: wypalarki plazmowe, wypalarki gazowe, waterjet, wypalarki laserowe, wykrawarki, tokarki, frezarki i inne aplikacje sterowane numerycznie. Nasze sterowanie poprzez zastosowanie rozwiązań przemysłowych dotyczących komunikacji, protokołów transmisji, separacji galwanicznej pozwala na zastosowanie w trudnych warunkach przemysłowych, także w urządzeniach o wysokiej częstotliwości pracy.

Sterownik CNC E-Motion posiada przemysłowy, ergonomiczny kształt zaprojektowany w taki sposób, aby sprostać pracy w miejscach o różnej wilgotności i temperaturze, miejscach zapylonych, narażonych na promieniowanie oraz wibracje. Oprogramowanie sterujące jest systematycznie uaktualniane poprzez naszą kadrę inżynierów i techników.

Operator posiada dostęp do takich funkcji jak: biblioteki figur podstawowych, konwersja DXF/G-code, E-nesting, monitoring postępu pracy, zdalna pomoc techniczna i wiele innych. W ofercie posiadamy też karty sterowań CNC dedykowane dla konstruktorów i producentów urządzeń sterowanych numerycznie.

Do miłego,

Zespół HANDLOWIEC-RS

Sterownik CNC E-Motion. Poradnik. Film instruktażowy.